لاغری،کوچک و آب کردن و سوزاندن چربی شکم و پهلو

جهت رزرو نوبت در شعب ما می‌توانید با شماره‌های زیر تماس حاصل فرمایید

شعبه شریعتی:۰۲۱۲۲۶۳۷۴۰۸

شعبه ولیعصر:۰۲۱۸۸۹۴۵۷۲۳

شعبه توحید:۰۲۱۶۶۱۲۴۸۰۷

نواحی چربی ناخواسته‌ی مقاوم به رژیم غذایی و ورزش، یكی از دغدغه‌های رایج برای بسیاری از بیمارانی است كه در پی گزینه‌های زیبایی می‌باشند. به‌ویژه زمانی كه صحبت از شكم و پهلو به میان می‌آید، خلاصی دائمی از چربی‌های موضعی می‌تواند بسیار دشوار باشد.درمان‌های زیبایی بسیاری برای آب‌کردن این چربی‌ها وجود دارد که در کلینیک‌های زیبایی رایج هستند.

آیا تمرینات ورزشی شما بی‌نتیجه است؟ چربی‌های سرسخت شكم و پهلو می‌توانند در مقابل رژیم غذایی و ورزش مقاوم باشند. بنابراین صرف‌نظر از اینکه چه تعداد كرانچ می‌زنید یا رژیم غذایی شما تا چه اندازه سلامت است، شما ممكن است هرگز به نتیجه دلخواه خود دست نیابید. به‌جای انجام بی‌پایان دراز و نشست، بنشینید و استراحت كنید. شما می‌توانید درمان‌های مختلف مانند آر اف، کویتیشن اولتراسوند، لیپوماتیك و دیگر روش‌های درمانی كه بدون دوره ازكارافتادگی به آب‌کردن چربی‌های ناخواسته می‌پردازند، را امتحان كنید.

متخصصین ما در كلینیك زیبایی سپید با ارائه‌ی مشاوره تخصصی درزمینه‌ی چگونگی و روش‌های آب‌کردن چربی‌های شکم و پهلو به شما کمک می‌کنند تا مناسب‌ترین روش درمانی را انتخاب كنید. جهت دریافت وقت مشاوره و یا رزرو نوبت درمان می‌توانید با شماره‌های ۰۲۱۲۲۶۳۷۴۰۸ و ۰۲۱۸۸۹۴۵۷۲۳ و ۰۲۱۶۶۱۲۴۸۰۷ تماس بگیرید.

متقاضی درمان


روش‌های درمانی آب‌کردن چربی‌های شكم و پهلو برای افرادی ایده‌آل است كه در وضعیت جسمانی مناسبی به سر می‌برند، اما با رسوبات بیش‌ازحد چربی ناخواسته در شكم یا نواحی خاصی از بدن خود مواجه هستند كه در مقابل تمرینات ورزشی معمول مقاوم می‌باشند.

مشاوره


در تلاش برای ایجاد فرمی زیبا و طبیعی در بدنتان، شما به یك مشاوره اولیه قبل از درمان نیاز دارید. پیش از درمان یك جلسه مشاوره کامل برای شما ترتیب داده می‌شود، تا دركی صحیح از فرآیند درمان بین شما و پزشك ایجاد گردد. در طول جلسه مشاوره شما می‌توانید اهداف زیبایی خود را توضیح دهید و به‌منظور تصمیم‌گیری آگاهانه پرسش‌های خود را مطرح نمایید.

روش‌های لاغری شکم و پهلو


آر اف

یکی از جدیدترین تکنولوژی‌ها برای آب‌کردن چربی‌های ناحیه شكم و پهلو رادیوفرکانسی می‌باشد، که از طریق انتقال حرارت کنترل‌شده به عمق سلول‌های چربی موجب ایجاد انرژی در نواحی موردنظر شده و آن‌ها را نابود می‌سازد. ازآنجایی‌که این روش فاقد دوره ازكارافتادگی می‌باشد، بیماران می‌توانند بلافاصله فعالیت‌های معمول خود را از سر بگیرند. از دیگر مزایای رادیو فرکانسی توانایی این روش در آب‌کردن چربی و درعین‌حال سفت کردن پوست از طریق هدایت انرژی به کلاژن هدف است. به‌عنوان‌مثال، یك بیمار با شكم یا پهلوی شل و آویزان ممكن است بیش از چربی با شلی پوست در این نواحی مواجه باشد. در این مورد، پزشک ممکن است در ابتدا از رادیو فرکانسی برای سفت كردن پوست استفاده كند و سپس به آب‌کردن چربی اضافی بپردازد.

اولتراسوند كویتیشن

در درمان اولتراسوند كویتیشن از اولتراسوند متمركز غیرتهاجمی با شدت بالا برای آب‌کردن چربی دور کمر (شکم و پهلوها) بدون جراحی استفاده می‌شود. نتایج به‌طورمعمول ظرف ۸ تا ۱۲ هفته قابل‌مشاهده می‌باشند. انرژی اولتراسوند با شدت بالا بر چربی هدف متمركز می‌شود. چربی هدف زیر پوست به‌طور دائم توسط انرژی اولتراسوند نابودشده و هیچ‌گونه آسیبی به پوست وارد نمی‌شود. چربی نابودشده در ناحیه درمان به‌طور طبیعی توسط بدن دفع می‌گردد.

آر اف ‌و وكیوم‌تراپی

تركیب رادیوفرکانسی فرکانس بالا و تكنولوژی وكیوم‌تراپی درمانی مؤثر برای آب‌کردن چربی‌های شكم و پهلو است. با استفاده از این روش دسترسی مستقیم به سلول‌های عمیق‌تر چربی به‌طور قابل‌توجهی افزایش می‌یابد و سلول‌های چربی در اثر تولید حرارت موضعی، وارد فاز فعالیت سریع می‌شوند و به‌این‌ترتیب، گردش خون مؤثر رخ می‌دهد. افزایش گردش خون موضعی در داخل لایه درم موجب سفت شدن پوست شل و افتاده می‌شود. خاصیت ارتجاعی پوست شما در اثر افزایش فعالیت متابولیک بهبود می‌یابد. سپس، چربی‌های اضافی و سموم از طریق غدد عرق و سیستم لنفاوی از بدن شما دفع می‌گردد. این فرآیند موجب حل شدن بیشتر سلول‌های چربی، تقویت یکپارچگی سلول‌های میتوکندری، افزایش گردش خون و لنف و مزایای متابولیسم بدن می‌شود.

لیزر لیپولیز

لیزر لیپولیز، كه به "لیزر لیپو" معروف است، یک روش لیپوساکشن غیرتهاجمی برای آب‌کردن رسوبات سرسخت چربی مانند چربی‌های شكم، پهلوها و غبغب است.

پزشک به‌طورمعمول علامت‌های جراحی را در نواحی تحت درمان ایجاد می‌کند، كه در طول درمان به‌عنوان راهنما عمل می‌کنند. سپس یک بی‌حس‌کننده موضعی به‌منظور بی‌حس كردن محل درمان به شما تزریق می‌گردد. پس از بی‌حس شدن محل، پزشك برشی كوچك را ایجاد كرده كه از آن برای واردکردن بی‌حسی بیشتر و نیز واردکردن لیزر (در داخل یک لوله نازک یا کانولا) استفاده می‌کند. پس‌ازاینکه داروی بی‌حسی اثر كرد، پزشک فیبر لیزر را وارد كرده و درمان را شروع می‌کند. شما در طول فرایند درمان هوشیار خواهید بود، اما نباید چیزی بیش از یك فشار ملایم یا تكان را در ناحیه درمان احساس كنید. گاهی اوقات ممكن است اندكی گرمای ناشی از لیزر را احساس كنید كه شبیه به ضربه یك كش لاستیكی می‌باشد. این احساس تنها در مناطقی ایجاد می‌گردد كه به‌طور كامل بی‌حس نشده‌اند و پزشك می‌تواند درمان را متوقف كرده و در صورت لزوم بی‌حسی بیشتری را به محل تزریق نماید. درمان بسته به تعداد نواحی تحت درمان و سایز ناحیه درمان بین یك تا دو ساعت طول می‌کشد. پزشك با حركت دادن لیزر در زیر پوست از گرمای ایجادشده برای آب‌کردن چربی در نواحی موردنظر استفاده می‌کند.

لیپوساکشن

بسته به نیاز جراحی شما، جراح پیش از شروع جراحی آب‌کردن چربی‌های شكم، از بیهوشی موضعی یا عمومی استفاده می‌کند.

چندین تكنیك برای آب‌کردن چربی‌های شكم و پهلو در روش لیپوساکشن شکم وجود دارد. در لیپوساکشن شکم فوق‌العاده مرطوب و لیپوساکشن شکمی ورم‌كرده، جراح پیش از شروع جراحی محلولی را به ناحیه هدف تزریق می‌کند. این محلول نه‌تنها حذف چربی را آسان‌تر می‌سازد، بلکه میزان خونریزی و عوارض پس از جراحی مانند تورم در اطراف شكم را نیز كاهش می‌دهد.

یکی دیگر از روش‌های لیپوساکشن شکم، لیپوساکشن با کمک اولتراسوند است که از امواج صوتی برای شکستن چربی استفاده می‌کند. این روش نیز موجب كاهش خونریزی در طول جراحی و كبودی پس از جراحی می‌شود.

جراح شما بر اساس ناحیه آب‌کردن چربی شكمی و حجم چربی موردنیاز برای برداشته شدن، روش لیپوساكشن شكم مناسب را به شما توصیه می‌کند.

درحالی‌که لیپوساکشن شکم یک شیوه مؤثر برای آب‌کردن چربی‌های ناخواسته شكمی است، اما به‌منظور بالا بردن نتایج در طول زمان باید رژیم غذایی و ورزشی صحیح و منظم را دنبال كنید.

هزینه


هزینه درمان آب‌کردن چربی‌های شكم و پهلوها به نوع درمان انتخاب‌شده توسط پزشك و نیز تعداد روش‌های درمانی انجام‌شده بستگی دارد.

برای اطلاع از هزینه‌های مربوط به روش‌های درمانی برای آب‌کردن چربی‌های شكم و پهلو می‌توانید با همكاران ما در كلینیك سپید تماس بگیرید.

جهت رزرو نوبت در شعب ما می‌توانید با شماره‌های زیر تماس حاصل فرمایید

شعبه شریعتی:۰۲۱۲۲۶۳۷۴۰۸

شعبه ولیعصر:۰۲۱۸۸۹۴۵۷۲۳

شعبه توحید:۰۲۱۶۶۱۲۴۸۰۷